Nákupní košík

JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ A PŘÍBORY, JÍDELNÍ BOXY, NÁPOJOVÉ KELÍMKY, PARTY POTŘEBY, SVÍČKY

Sáčky, tašky, pytle s potiskem i bez potisku. Kartonáž, papírové hrany, přířezy, papír – kancelářský, balicí, toaletní, ubrousky, utěrky, ručníky a zásobníky. Dortové krabice, pizza krabice. Fólie, odvíječky a řezačky fólií, stuhy, lepicí pásky, vázací pásky, alobal, pokladní kotoučky, etiketovací kleště.
VÝROBA – VELKOOBCHOD – MALOOBCHOD – DISTRIBUCE

Objednávky tel.: 271 777 177, www.schubert.cz


NEREZOVÉ SPOTŘEBICE JSOU NESMRTELNOU KLASIKOU, KTERÁ SLUŠÍ KAŽDÉ KUCHYNI

Ty od WMF jsou navíc vyrobeny z vysoce kvalitní patentované oceli Cromargan®, která zajišťuje jejich vysokou odolnost a zachovává si svůj lesk po dlouhá léta. Vytvořte si vlastní mix ze široké nabídky těchto elektrospotřebičů tak, aby vám byly při ruce od přípravy rychlé snídaně až po večeři s rodinou. Elektrospotřebiče značky WMF Electro můžete exkluzivně zakoupit na

www.kulina.cz


PLYŠOVÁNEK

Krásné lahvičky pro kluky i holčičky se šroubovacím uzávěrem jsou ideální do mateřské školky, školy i na volný čas. Díky optimálnímu obsahu 0,4 litru jsou praktické do dětského batohu nebo školní tašky.

www.plysovanek.cz


ARAX PŘEDSTAVUJE NOVÉ BIO BŘEZOVÉ ŠŤÁVY

Zdravé potraviny Arax uvedly novinku v podobě tří druhů březových šťáv. Březová šťáva je oblíbeným pomocníkem v tradiční východní medicíně. Díky velkému obsahu vitaminů C, B a minerálních látek je lidově považována za účinné přírodní léčivo, připisují se jí omlazující a regenerační účinky, vhodná je pro detoxikaci organismu. Nové ochucené březové šťávy Arax neobsahují žádný přidaný cukr (jen fruktózu), takže jsou zvláště vhodné pro diabetiky. Neobsahují GMO a jsou pasterizované.

www.potravinyarax.cz


TIP PRO PRAKTICKÉ ROMANTIKY: OSLAVTE VALENTÝNA DÁRKEM Z NABÍDKY POTTEN & PANNEN – STANĚK

 

Pugét květin, srdíčka nejrůznějších tvarů, vůní, chutí či původu… Zkuste letos místo univerzální valentýnské klasiky bez nápadu potěšit svou lásku originálním způsobem – dárkem, který je krásný, hodnotný a zároveň praktický, takže vaše city bude obdarovanému či obdarované připomínat minimálně po celý rok. Ne pouze jediný den v roce. Inspirativní výběr užitečných  pomocníků do domácnosti, kuchyňských doplňků, půvabných dekorací, nádobí, prvotřídních čajů či kávy světových značek nabízí Potten & Pannen – Staněk ve svých prodejnách a v e-shopu. Září symbolickou rudou barvou  nebo je zdobí romantické motivy, takže jsou přímo předurčeny stát se tím nejlepším valentýnským překvapením!

www.vasekuchyne.cz


KERAMICKÁ FORMA NA PEČENÍ CHLEBA

Žáruvzdorná keramická forma s vypouklou poklicí zajistí správnou úroveň vlhkosti během pečení. Malé otvory v dolní části i v poklici umožní těstu správně vzejít a vytvořit suchou a křupavou kůrku. Těsto se nepřipeče díky vroubkům na dně formy. Ucha na víku zajistí snadnou manipulaci. Nádobí Emile Henry je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby, všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

www.kulina.cz

Comments are closed.