Nákupní košík

ELIGIN

Na český trh vstoupila koncentrovaná forma kvalitního BIO zázvoru pod názvem Eligin. Eligin vyrábí společnost Kitl z kvalitního zázvoru, který obsahuje nadprůměrně vysoká množství účinných látek. Právě pro ně lidé využívají zázvor při infekčních onemocněních, poruchách imunity a i v podpůrné terapii během léčby nádorových onemocnění.

www.kitl.cz


SNICKERS, TWIX A MARS BITES

 

Jedny z nejoblíbenějších čokoládových tyčinek na světě Snickers, TwixMars přicházejí ve zbrusu novém provedení jako „Bites“. Kombinace ingrediencí a nezaměnitelná chuť zůstávají, těšit se ale můžete na jejich mini verze v podobě lahodných nebalených „soust“ v praktickém znovu-uzavíratelném sáčku, který se perfektně hodí pro celou řadu příležitostí. Navíc se tak o ně můžete snadno podělit a vychutnávat si je kousek po kousku kdykoli a kdekoli.

 


ZELENINA Z EKOZAHRADY – PRO RADOST I SOBĚSTAČNOST

Na pultech knihkupectví můžeme najít novinku Zelenina z ekozahrady – pro radost i soběstačnost autorů Jaroslava Svobody a Lady Svobodové.

Kniha se zabývá zábavným pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních zlepšujících příměsí do půdy.

Jednotlivé zeleniny jsou v knize podrobně popsány – najdete návod na jejich pěstování, možnosti volby odrůd a forem. Autoři předkládají osvědčené recepty na zpracování úrody raw, smoothies i chutná vařená veganská jídla – nejlépe taková, která se snadno připraví v letní kuchyni nebo v altánku přímo u záhonů.

www.smartpress.cz


DĚTSKÝ JÍDELNÍ SET

6dílný set Farma s veselými motivy zvířátek je vhodný pro malé ruce a ústa. Velikost a tvar příborů jsou uzpůsobeny motorickým vlastnostem dětí, hrany jsou samozřejmě zaoblené. Dětský set Farma s kamarády ze statku je okouzlujícím společníkem k jídlu. Příbor je vyroben z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®. Díky tomu je robustní a hygienický. Stejně jako porcelánový talíř a miska je vhodný do myčky nádobí.

www.kulina.cz 


BEZLEPKOVÉ POTRAVINY ZNAČKY SCHÄR

Při bezlepkové dietě smíte jíst vše, kromě potravin obsahujících lepek (to znamená vyrobených z pšenice, žita, ovsa a ječmene). Proto bezlepkové potraviny poznáte podle symbolu přeškrtnutého klasu.

Bezlepkové potraviny Schär koupíte v prodejnách zdravé výživy, v DM drogériích, a většině hypermarketů.


POTTEN & PANNEN

Připravte se na jaro a léto s nádobím od Potten & Pannen. Romantické vzorec Mariefleur zachycuje nádhernou atmosféru venkovské letní zahrady a přináší okouzlující styl do vašeho domu.

www.pottenpannen.cz


KULINA

Pomocník do vaší kuchyně nebo krásný dárek pro kamarádku, která ráda vaří. Minutka v designu populární série hrnců Premium One.

www.kulina.cz

Comments are closed.