Nákupní košík

 

BEZLEPKOVÁ SMĚS NA PEČENÍ BIOHARMONIE

Milujete voňavé cukroví, křupavý chléb, kořeněné perníčky, vláčné palačinky či šťavnatou bublaninu? My také. S naší bezlepkovou směsí připravíte všechny tyto dobroty v biokvalitě a bez lepku. Směs jsme pro vás namíchali z čerstvě umletých bio mouk z našeho bezlepkového mlýna – pohankové, čirokové, kukuričné a rýžové. 

Bezlepková směs na pečení Bioharmonie, 600 g, 64,- Kč 

www.probio.cz


VÁNOČNÍ TSAREVNA

Tsarevna, jedna z kultovních čajových směsí Kusmi Tea, se každý rok obléká do nového kabátu. Chuť čaje nabízí lahodnou zimní směs se slovanským nádechem. Aroma pomeranče, vanilky a mandlí dodává černému kořeněnému čaji sladký nádech, který doplňuje přírodní sladký likér.

www.kusmitea.cz


BÍLÝ ČAJ KUSMI TEA ALAIN DUCASSE

Další je první bílý čaj v rodině čajových směsí Kusmi Tea! Novou originální směs společně stvořili proslulý šéfkuchař Alain Ducasse a majitel společnosti Kusmi Tea Sylvain Orebi. Exkluzivní chuť provází tóny malin a růží.

www.kusmitea.cz


KULINA

Multifunkční kelímky na espresso ve velikosti 8 cl nebo na cappuccino, 18 cl série Froissés okouzlí svým tvarem a barvami. V závislosti na vašem stylu a kreativite jej mužete používat pro podávání nápoju, polévek, servírování zmrzliny ci salátu. Osvedcí se i jako zábavná zapékací formicka na muffi ny a mini bábovicky. 

www.kulina.cz


CUKR TŘTINOVÝ MOUČKOVÝ BIOHARMONIE

Jemný moučkový cukr připravený z cukrové třtiny. Vykouzlíte z něho skvělé moučníky, dorty a jemné pečivo. Hodí se k obalování cukroví, slazení kaší i ovocných knedlíku. Obzvlášť krásně se vyjímá na nadýchané bábovce, perníku či bublanině. 

Cukr třtinový moučkový Bioharmonie, 400g, 58,- Kč

www.probio.cz


BRAMBŮRKY

Brambůrky vyrábíme v pěti příchutích a šesti velikostech balení, abychom co nejlépe vyhověli přáním našich zákazníku. Jedinečnou a unikátní chuť zajišťuje teplotní křivka, jejíž vývoj trval přes 10 let. Brambůrky balíme do našich vlastních krabic. Řepkový olej, který od počátku výroby používáme, obsahuje významné množství mononenasycených i esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, proto je naším skutečně jediným tukem číslo jedna.

www.bramburky.cz

 

 

 


DOKONALÁ FUNKČNOST A STYLOVÝ DESIGN

S rychlovarnou konvicí Gorenje je horká voda na zalití čaje, kávy, instantních nápojů, polévek a dalších jídel k dispozici během pár minut. Konvice značky Gorenje jsou nejen dokonale funkční, ale také krásné. Nepřehlédnutelnými solitéry jsou kousky z designových rad Gorenje Infinity v retro stylu a nadčasové Gorenje Classico. Komfort a bezpečnost zvyšuje otevírání víka tlačítkem, ochrana proti varu na prázdno, která konvici automaticky vypne třeba při náhodném zapnutí bez vody, a ochrana proti přehřátí – automatické vypnutí při dosažení teploty 100 °C.

www.gorenje.cz/spotrebice

 

 

 

 

Comments are closed.