Nákupní košík

SERVÍRUJEME ČERSTVOU KÁVU

V říjnu vychází Velká kniha o kávě Petry Davies Veselé, přední české baristky. Svět kávy je v neustálém pohybu. Rozvíjí se a objevují nové metody přípravy kávy, možnosti, podniky i trendy. Proto vznikla Velká kniha o kávě, která představuje kávovou kulturu v její současné podobě. Přináší atmosféru plantáží a vůni pražíren, zachycené na autentických fotografiích z cest po celém světě, a v neposlední řadě tradiční recepty.

www.smartpress.cz

 


STOP BOLESTEM!

Karitol je přírodní krém, který svou vyváženou kombinací xylopie, kaštanu, kostivalu a Shea oleje působí na celé tělo. Ulevuje mu od bolesti, regeneruje jej po sportu nebo fyzické námaze. Karitol je k dispozici ve dvou velikostech balení 100 a 500 ml. Výrobky společnosti Medinatur je možné zakoupit ve vybraných lékárnách.

www.medinatur.cz


ZÁRUKA ÚSPĚCHU S NOVOU MOUKOU SCHÄR MIX B

Ať už pečete bezlepkový chléb, housky, koláče nebo moučníky, vždy je zapotřebí opatrně volit správnou směs na pečení – jen při správném poměru různých mouk se totiž podaří docílit pečiva, které je nadýchané, vláčné a výborně chutná. Pro všechny, kdo si chtějí s radostí a bez potíží upéct vlastnoruční bezlepkové pečivo a především chtějí mít jistotu, že z jejich směsi vznikne perfektní těsto, je tu nová mouka Mix B – Bread-Mix.

 www.schaer.com/cs-cz


FERRERO ROCHER A MON CHÉRI

Po letní pauze si můžete vychutnat opět čerstvé pralinky Ferrero Rocher a Mon Chéri. Vysoké letní teploty pralinkám nesvědčí, a tak je společnost Ferrero v letním období do obchodů nedodává. Teď je ale ten správný čas vychutnat si čerstvé pralinky a rozloučit se tak s létem!

www.ferrero.cz


LUNDBY

Švédské výrobky značky Lundby, to je kvalita i tradice. Kuchyně je srdcem domova, to platí i pro panenky vašich holčiček. Kuchyňky, nádobí i veškeré ostatní zařízení správného domečku pro panenky najdete na

www.mojedomecky.cz

 


NOŽE TUO

Dokonalé zpracování čepele z japonské oceli a přirozený úchop, to jsou prémiové nože série TUO. Díky těmto nožům snadno pokoříte hranice každodenních kulinářských úkolů. Každý nůž je pečlivě zabalen v luxusní dárkové kazetě černé barvy.

www.premiove-noze.cz

 

Comments are closed.