PŘEDPLATNÉ

 

Proč si předplatit magazín La Cucina Italiana?

Legenda mezi gastronomickými tituly Vám, milovníkům italské a středomořské kuchyně, poradí, jak připravit stovky voňavých středomořsklých pochoutek. Získejte to nejlepší nejen z italské kuchyně. Předplaťte si magazín La Cucina Italiana, rozšiřte tak své obzory směrem ke středomořským  břehům a po cestě nasbírejte cenné rady a nápady pro vaši kuchyň…

Co získáte díky předplatnému:

  • členství v KLUBU gurmánů a milovníků gastronomie
  • klubovou kartu s výhodami od partnerů klubu
  • svůj oblíbený dvouměsíčník vždy až do vaší kuchyně
  • elektronický informační servis o všem co, se v gastronomii děje

 

Objednávka CZ Roční předplatné – 595 Kč / 6 čísel

Objednávka SK Roční předplatné – 25 € / 6 čísel

Objednávka CZ Dvouleté předplatné – 1130 Kč / 12 čísel

Objednávka SK Dvouleté předplatné – 46 € / 12 čísel

 

AKCE PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE ČASOPISU

 

UHRAĎTE PŘEDPLATNÉ na 1 rok do 4. 10. 2018 a získáte navíc SPECIÁL RAJČE- JAKÁ VÁŠEŇ! Od svého polodivokého pěstování v Latinské Americe v předkolumbovské době k dnešní běžné konzumaci této „obyčejné zeleniny“ či k zpracování do podoby omáček, šťáv a pyré urazilo rajče dlouhou cestu. Ve speciálu se seznámíte nejen s příběhem rajského jablíčka anebo s různými zajímavostmi okolo rajčete, ale můžete se inspirovat našimi recepty ve svém kuchyňském snažení. Mimochodem, víte, že každý z nás, Čechů, sní ročně přes 12 kilogramů rajčat? Mnozí je mají nejraději čerstvě utržená z keříku, omytá a hned se do nich zakousnou, ale my zdůrazňujeme, že mimo to má rajče v kuchyni velmi široké využití. Představíme vám minirecepty z rajčat, polévky, předkrmy a první chody, omáčky, recepty obvyké i neobvyklé, kombinace rajčete s tradičními těstovinami, s masem, rybou anebo se zeleninou, kuchařskou školu. Rajče je prostě v italské kuchyni nezastupitelné! Speciál obsahuje 158 receptů.

KLUBOVÁ KARTA

 

Získejte snadno spoustu výhod a skvělých slev u našich partnerů a mnohem víc!

Zjistit více o Klubu LCI

 

 

 

DARUJTE LA CUCINA ITALIANA

 

Potěšte své nejbližší skvělým a lahodným dárkem! Darujte jim předplatné La Cucina Italiana. 

Co všechno se skrývá v dárkovém poukazu LCI?

Dárkovým poukazem své blízké obohatíte o roční předplatné časopisu LA CUCINA ITALIANA a klubovou kartu LCI. Kromě množství rad, tipů a zajímavostí ze světa gastronomie tak svým přátelům, rodině či milým můžete dopřát všechny výhody, které plynou z členství v klubu LCI, včetně elektronického informačního servisu o všem, co se v gastronomii děje a množství slev u partnerů klubu.

Čím tedy své blízké obdarujete?:

* ročním předplatným časopisu La Cucina Italiana

* klubovou kartou s výhodami od partnerů klubu

Dárkový certifikát

 

Comments are closed.